Trzy Potoki

O nas

Nasz sposób na życie

Agata, Tomek, Zosia oraz Jagoda i jedyne w swoim rodzaju miejsce – nasze Trzy Potoki. Kiedyś żyliśmy w mieście, a właściwie w różnych miastach. Jednakże czuliśmy, że to nie to o co nam w życiu chodzi, więc porzuciliśmy miejski zgiełk i zamieszkaliśmy w Nowicy. Na polanie pod lasem, na uboczu wsi, otoczeni drzewami w widłach trzech potoków stworzyliśmy sobie miejsce do życia. Powstał dom – szczególny, bo nasycony naszymi uczuciami. Wyśniony i wymarzony, wykończony gliną, drewnem i kamieniem. Zbudowany w dużej części naszymi własnymi siłami.

Agata prowadzi rozmaite zajęcia ruchowe. Uwielbia jazdę na nartach. Uczy świadomego ruchu, dla zdrowia, dobrego samopoczucia i sprawności ciała. Poza żywą wiedzą i doświadczeniem posiada w tym zakresie szerokie uprawnienia. W dzikie życie na wsi wciągnął ją Tomek. Tu się odnalazła i nie zamieniła by swojego miejsca na żadne inne.

Tomek jest budowniczym, i ogrodnikiem, i po trochu kosiarzem, koniarzem, zdunem drwalem, mechanikiem – słowem robi wszystko to czego wymaga samodzielne życie na wiosce. Kiedyś gonił życie. Uprawiał rozmaite sporty i podróżował po świecie. W Nowicy odnalazł szczęście i spełnienie.

Zosia ma ciągoty artystyczne. Jest bardzo samodzielna. Zaraziła się od swoich rodziców pasją do narciarstwa.

Jagoda jest jak mały kot – zabawna i uparta. Chodzi swoimi ścieżkami i ciężko ją do czegoś innego przekonać.

Nie sposób pominąć nasze zwierzaki, bo i one należą do naszej rodziny. Psiak Lolek to typowy przyjaciel świata, choć z pozoru może wydać się groźny – jest spory i potrafi szczekać :). Do jego obowiązków należy pilnowanie obejścia i odstraszanie dzikiej zwierzyny od naszych upraw. Dwa koty to rodzina w naszej rodzinie – czyli mama i syn. Kotka Działka i kocur Mocek zostali znalezieni na terenie ogródków działkowych w Warszawie, gdzie prowadziły dzikie życie. Taka przeszłość kotów gwarantuje nam dom bez gryzoni.