Trzy Potoki

Noclegi

U nas poczujesz się jak w domu

Zakwaterowanie w pokojach oraz w Starej Chacie.

Dla naszych gości mamy cztery pokoje: pokój NIEBIESKI, pokój z DRZEWEM,

pokój ORIENTALNY  i pokój KOLOROWY

Pokój Niebieski

Niebiański wypoczynek
4 osoby 4 łóżka pojedyncze (90x200) 20 m2

Usytuowany na poddaszu, dla 4 osób, wyposażony w dwa łóżka pojedyncze (90x200 cm) z możliwością trwałego połączenia (bez szczeliny pomiędzy materacami) oraz dwa łóżka pojedyncze ustawione bez możliwości łączenia.

Stara Chata

klimatyczny domek z bali
6 3 łóżka podwójne 45 m2

Chata to niewielki drewniany dom, który powstał ze starego spichlerza przeniesionego z pobliskiej wsi Zdynia. Daje możliwość niezależnego zakwaterowania i żywienia się we własnym zakresie, przy czym istnieje możliwość wykupienia posiłków. Stoi obok nowego domu, otoczona zielenią, tuż nad potokiem. Łączy w sobie niezapomniany traperski klimat z funkcjonalnością i wygodą. Na parterze jest izba z aneksem kuchennym i natryskiem. W sieni znajduje się mała toaleta z umywalką. Na poddaszu są dwa pomieszczenia sypialne. Do pierwszego z nich wchodzi się po stromych schodach zabezpieczonych furtką. Stąd też jest wejście do drugiej, mniejszej sypialni. W sumie na trzech łóżkach podwójnych może zmieścić się maksymalnie 6 osób. Chata posiada piec i żeliwną kozę wykorzystywaną do ogrzewania w chłodnych porach roku.


dowiedz się więcej

Pokój Kolorowy

kolorowe sny
4 osoby 1 łóżko podwójne i jedno łóżko piętrowe 18 m2

Przytulny pokój usytuowany na poziomie przyziemia, dla 4 osób, wyposażony w łóżko podwójne (150x200 cm) oraz łóżko piętrowe, górne łóżko w wymiarze 85x185 cm.

Pokój Orientalny

Wypoczynek w orientalnym stylu
4 osoby 1 łóżko podwójne i jedno łóżko piętrowe 17 m2

Usytuowany na parterze przy jadalni, dla 4 osób, wyposażony w łóżko podwójne oraz łóżko piętrowe.